Trójkątny obiekt widziany nad amerykańskim stanem Teksas

kategoria UFO artykuł dodał - ""

Świetlisty trójkątny obiekt został uwieczniony ponad miastem El Paso w amerykańskim stanie Teksas. Szczęśliwie, zdarzenie zostało nagrane za pomocą telefonu komórkowego jednego z przejeżdżających w tamtym obszarze miejscowych.

Naoczny świadek zdarzenie utrzymuje, że obserwacja miała miejsce wczesnym rankiem, 31 sierpnia w okolicach 6:25. Tuż przed wjechaniem na trasę szybkiego ruchu, kierowca dostrzegł dziwaczny ślad na niebie wyraźnie wyróżniający się na tle porannego nieba. Niedługo potem mężczyzna dostrzegł trójkątny obiekt unoszący się w pobliżu tego regionu nieba. W pewnym sensie przypominał on niewielką formację atmosferyczną, z tym że jak twierdzi sam świadek, nie poruszała się ona w żadnym kierunku a jedynie unosiła nad tym samym obszarem.

Po kilku minutach obserwacji świadek zdecydował się na wykonanie kilku zdjęć i nagrań przy pomocy swojego telefony komórkowego. Samo nagranie nie uwiecznia wiele ale pozwala nam na względne określenie kształtu obiektu. Niestety, z racji tego iż świadek przybliżył obiekt na telefonie, trudno stwierdzić czy faktycznie nie poruszał się on w stosunku do chmur. Zdarzenie to zostało już zgłoszone organizacji MUFON gdzie otrzymało numer seryjny 94699.

Zródło: innemedium.pl

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom