Świetliste UFO zostało zaobserwowane w Kalifornii

kategoria UFO artykuł dodał - ""

Kolejna interesująca obserwacja obiektu UFO miałą miejsce w amerykańskim stanie Kalifornia. Świadkowie zdarzenia, twierdzą iż widziany przez nich obiekt w dużym stopniu przypominał latający kształtem klasyczne latające spodki. Jednak co najważniejsze zdołali oni wykonać jego nagranie.

Zdarzenie miało miejsce 10 Maja 2018 roku w Orange County. Autorka nagrania wideo udostępnionego poprzez serwis Youtube to niejaka Ashley McAdams. Kobieta nie udostępniła żadnych informacji na temat konkretnego miejsca zdarzenia, ale nawet bazując na samym nagraniu możemy stwierdzić kilka istotnych faktów.

Wyraźnie widać, że film został wykonany spontanicznie za pomocą telefonu komórkowego. Świadek zdarzenia musiał zatem widzieć ten obiekt na własne oczy a co za tym idzie, nie może on być zwykłym odbiciem w oknie samochodu. Tą wersje wspiera dodatkowo fakt, że UFO wyraźnie znika za linią drzew. Nie świadczy to oczywiście o tym że mamy tu doczynienia z definitywnym pojazdem obcej cywilizacji, ale że autentyczność tego zajścia wydaje się bardzo prawdopodobna.

Jednak biorąc pod uwagę niewielką liczbę informacji podanych przez świadków zdarzenia, trudno byłoby stwierdzić, czym tak naprawde może być ten obiekt. Nie wykluczone, że świadkowie mogli mieć doczynienia zarówno z dronem, jakimś wojskowym pojazdem powietrznym nowej generacji jak i faktycznym pojazdem obcych. O ile nie poznamy więc jakichś nowych faktów takich jak emitowane przez niego dźwięki czy inne jego obserwacje w tym regionie, ten niezwykły obiekt pozostanie zaklasyfikowany jako UFO.

Zródło: innemedium.pl

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom