Startujące UFO nagrane przypadkiem w Szwecji

kategoria UFO artykuł dodał - ""

Jeden z miłośników białego szaleństwa zaplanował pojeździć na nartach w szwedzkich górach. Dokumentował swoje zjazdy za pomocą drona Mavic 2 Pro. To co udało mu się nagrać zdumiało go.

Anonimowy narciarz, który podzielił się swoją historię za pomocą portalu społecznościowego YouTube, zdołał uchwycić coś, co może być niewyjaśnionym fenomenem. Być może jest to zjawisko atmosferyczne, ale nie można wykluczyć, że jest to ślad lotu jakiegoś pojazdu.

Swoją wędrówkę świadek tego zdarzenia rozpoczął w mieście Riksgränsen, w górach w Szwecji, znajdujących się około 200 km za kołem podbiegunowym. Potem przemieszczał się przez jedną z okolicznych gór. Wypuścił też drona i filmował za jego pomocą własny przejazd.

Dopiero podczas obróbki materiału za pomocą komputera, zauważył pewną anomalię. Na horyzoncie można było zobaczyć ośnieżone szczyty gór i chmury z których nagle wystrzeliło coś niezidentyfikowanego i dzieje się to bardzo szybko. Wygląda to bardzo nienaturalnie i trudno jest znaleźć jakikolwiek racjonalne wytłumaczenie dla takiego zjawiska.

Trudno się dziwić, że od razu pojawiły się opinie jakoby był to start jakiegoś pojazdu. Równie dobrze mógł to być jednak również jakiś prąd wznoszący, który usunął część znajdujące się poniżej chmury. Niewątpliwie jest niezwykła obserwacja, która może rozpalać emocje i sugerować najdziwniejsze rozwiązania.

Zródło: innemedium.pl

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom