Przepowiednie o znikających narodach | innemedium.pl

kategoria UFO artykuł dodał - ""

Jesteśmy świadkami wielkich przeobrażeń w sferze życia społecznego. Ktoś steruje narodami, ktoś posiada wielką władzę nad politykami, a ci wykonują polecenia swoich nieformalnych nadzorców, by wprowadzać bliżej nieznany społeczny plan. To nie jest teoria, ale praktyka celowego i przemyślanego przekształcania społeczeństwa w inną strukturę zbiorowego życia.

 

W Europie pierwszym państwem poddanym stu procentowej obróbce społecznych inżynierów wydaje się być zanikająca Szwecja. Wspomniany plan ma za zadanie usunięcie z mapy państa narodowe i zastąpienie je jedną ogólnoplanetarną zbiorowością (UFO) multi kulti, najlepiej transhumanistyczną. Co ciekawe tego typu rzeczy są wspomniane w przepowiedniach Maryi Dziewicy, przybywającej do tego wymiaru w kuli światła, podobnie jak inne byty anielskie, które widzieliście w filmie pt.: “Ponadświatowe intelekty, Matka Boża Anielska oraz Tritos Uranos”

Kiedy papież bł. Pius IX zaczął czytać dostarczoną mu treść tajemnicy z La Salette, jak relacjonują świadkowie, jego usta zacisnęły się, policzki pobladły, po czym wyraźnie poruszony tym, co przeczytał powiedział do obecnych: “Chodzi o klęski, które obecnie zagrażają Francji. Lecz wina nie leży jedynie po jej stronie. Niemcy, Włochy, cała Europa są również winne i zasługują na karę.”

Objawienia z Paryża, La Salette i Lourdes jednak nie wystarczyły, by ostrzec ludzkość… Świat pogrąża się w niemoralności i sprzyjaniu antychrześcijańskim hasłom oraz rewolucyjnym programom od kilku wieków. Najświętsza Maryja Panna ukazuje się ludzkości wielokrotnie. Największym pokazem boskich mocy, wielkich energetycznych kul aniołów było to w Fatimie, w Portugalii. Matka Boża, która czuje całe ludzkie społeczeństwo, najwyrazniej stwierdziła, że Jej poprzednie napomnienia nie przyniosły efektu i nie zawróciły ze złej drogi Jej dziecka, jakim jest cywilizacja chrześcijańska, przybrała ton o wiele bardziej stanowczy. Ukazała piekło i ogłosiła, iż znikną całe narody !

W przepowiedni tej może chodzić nie tyle o jakieś klęski żywiołowe, (oczywiście te też) ale o wewnętrze rozsadzenie całych państw od środka ! Po tak wielkich dziełach inżynierii społecznej pozostaną tylko namiastki państw, do czasu aż nie ogłosi się upadku oficjalnych struktur danych terytoriów. Jeżeli do tego dojdzie, tak jak w przypadku Szwecji, to kraje które leżą do okoła niej , jak Polska i Rosja, powinny przejąć władzę nad tymi terenami jak i nad zasobami tego już fikcyjnego państwa. Szkoda żeby się marnowały. Wszystko to jest możliwe jeśli Polska będzie istnieć chrześcijańsko silna i duchowo niezależna, choć pewności co do tego nie ma, jest to związane z bezpośrednim przekazem samego Jezusa, który powiedział do świętej Faustyny o Polsce, czyli o nas Polakach: “jeżeli posłuszna będzie woli Mojej”(Dzienniczek. 1732). Powstaje więc pytanie co jest wolą Zbawiciela ?!

Przepowiednia Papieża Piusa XII o świecie i Polsce – Niewidoczne siły zła atakują – Ks. Natanek

Źródło: innemedium.pl

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom