Podlasie: Ksiądz GWAŁCIŁ 14-latkę na plebanii. A Kaczyński….

kategoria POLITYKA artykuł dodał - ""

Niesłychanie szokująca sprawa. Młody ksiądz gwałcił 14-latkę na plebanii. Dla partii władzy tematu nie ma.

Straszne i dramatyczne rzeczy wyprawiały się we wsi Wyszki w województwie podlaskim. Młody wikariusz podstępem zwabiał nastolatkę na plebanię i wykorzystywał ją seksualnie.

Przerażające szczegóły

ZOBACZ TAKŻE: Skandal! Ksiądz molestował dziecko. „Gówniara go uwiodła”

Gdy księdzu udało się zwabić dziewczynę na probostwo, młody kapłan zamykał drzwi na klucz, rozbierał nastolatkę do naga i gwałcił. Sytuacja taka miała miejsce 3 razy.

Sprawcą jest 28-letni Marcin Ł., absolwent Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie. W parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach pełnił funkcję wikariusza. Był też nauczycielem religii w tamtejszej szkole.

Teraz mężczyźnie grozi minimum 3 lata więzienia. Według ustaleń prokuratury jurny wikariusz trzykrotnie zgwałcił nastolatkę.

Głos parafian

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL! Słynny polski ksiądz do DZIECI: „Na kolanach i do ust”

Parafianie są totalnie zaskoczeni, nie spodziewali się po swoim wikariuszu takiego zachowania – Przyjemny, miły, po prostu ludzki. Trudno uwierzyć, że mógł zrobić coś tak potwornego – wyznała członkini parafii.

Nie wszyscy wierni widzą jednak winę tylko po stronie księdza – Nie bronię księdza, ale krew nie woda, a taka małolata potrafi być bardzo wyzywająca – argumentuje parafianin.

W tak bulwersującej sprawie dobrze byłoby usłyszeć głos potępienia płynący ze szczytów władzy i to nie tylko kościelnych, ale też świeckich.

Co na to Jarosław Kaczyński

Chociaż Jarosław Kaczyński chętnie ogrzewa się w blasku znanych kapłanów, tym razem… tajemniczo zamilkł. Prezes PiS nie zdecydował się zabrać głosu na ten temat. Zdaniem części internautów przemilczanie patologii nie jest dobrym rozwiązaniem na walkę z nimi.

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.

GALERIA

Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiS

GALERIA

10 SZOKUJĄCYCH sekretów Watykanu [ZDJĘCIA]

Źródło: se.pl

Artykuł Podlasie: Ksiądz GWAŁCIŁ 14-latkę na plebanii. A Kaczyński…. pochodzi z serwisu Pikio.pl.

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom