Pionowo startujące cylindryczne UFO zaobserwowane w Norwegii

kategoria UFO artykuł dodał - ""

Bardzo interesująca obserwacja zjawiska UFO, miała miejsce w Norwegii w mieście Rykkinn. Miejscowy amator fotografii, przypadkowo zdołał uwiecznić tam dwa cylindryczne obiekty UFO, które wzlatywały w kierunku nieba.

Fotografie, są bardzo dobrej jakości jak na tego typu nocną obserwację. Wynika to głównie z faktu, że autor miał zamiar wykonywać zdjęcia tego obszaru w celu stworzenia timelapsa nocnego nieba. Co za tym idzie, jego aparat był nastawiony z odpowiednio przygotowaną przesłoną, obiektywem i statywem, czyli był wręcz idealnie przystosowany do tego typu nocnych obserwacji.

Właściciel aparatu twierdzi, że nie widział tych obiektów na własne oczy, ale zauważył je gdy sprawdzał blisko 13 000 wykonanych przez siebie zdjęć, okazało się, że 21 z nich zawiera w sobie wyraźnie widoczne niebieskie światła.

Bez wątpienia, poczyniona przez niego obserwacja jest dość trudna do wytłumaczenia. Zaobserwowane obiekty wydają się poruszać w górę i o ile nie mamy tu doczynienia z problemem z perspektywą lub jakimś innym błędem po stronie sprzętu, całe to zjawisko jest jednym z lepszych przykładów obserwacji startującego z powierzchni UFO, jakie wykonano w ciągu ostatnich kilku lat.

O ile nie jest to więc jakiś artefakt obrazu, świetliki, lub po prostu zgrabnie ukartowane oszustwo, to może mamy tutaj do czynienia z czymś paranormalnym. Incydent został już zgłoszony do organizacji MUFON, zajmujacej się badaniem przypadków obserwacji UFO, gdzie otrzymała numer 91487.

Zródło: innemedium.pl

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom