Niezwykły obiekt nad Wielką Brytanią mógł ukrywać się pod postacią chmury!

kategoria UFO artykuł dodał - ""

Bardzo ciekawa obserwacja niezidentyfikowanego obiektu latającego miała miejsce w brytyjskiej miejscowości Barnsley. Widoczny tam późnym popołudniem obiekt przypominał samotną chmurę położoną w samym centrum niebieskiego nieba. Czy jest to jednak powód aby przypisywać temu obiektowi pozaziemskie pochodzenie?

Rejestracja miała mieć miejsce jeszcze 18 czerwca w okolicach godziny 21:20 w brytyjskim hrabstwie South Yorhshire. Zdaniem świadka obserwacja miałą miejsce w kuchni. Sam obiekt wydał mu się podejrzany głównie ze względu na fakt, iż przez cały dzień nie widziano w tym obszarze chmur. Jednak początkowo zignorował on te pozorną formację atmosferyczną.

Dopiero po godzinie gdy mężczyzna wrócił do kuchni okazało się, że ta przedziwna chmura znajdowała się w dokładnie tym samym miejscu co wcześniej. Zaniepokojony mieszkaniec przystąpił więc do nagrywania tego obiektu aż do godziny 23:30 gdy przestał go dostrzegać. Trudno jednak stwierdzić czy było tak z powodu późnej pory, czy też zniknięcia tego obiektu z zajmowanej przez niego przestrzeni.

Przypisywanie obserwacji dziwnych chmur fenomenowi UFO jest dość popularną praktyką. Wiele ze zgłoszeń tego typu anomalii pogodowych rzeczywiście wygląda nietypowo co jednak nie musi oznaczać iż są one efektem działań obcej cywilizacji. Tymniemniej, pojawienie się takiego obiektu na zupełnie bezchmurnym niebie ma prawo budzić pewną konsternację. Tym samym o ile zdołalibyśmy wykluczyć iż była to zwyczajna chmura, która przy odpowiednim oświetleniu wyglądała na latający spodek, to zgodnie z obecną definicją tego zjawiska, rzeczywiście mamy tu doczynienia z przykładem obiektu UFO.

Zródło: innemedium.pl

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom