Niezwykle szybkie UFO zaobserwowane w Norwegii

kategoria UFO artykuł dodał - ""

Z racji rozpowszechnienia się cywilnych dronów wiele z obserwacji UFO zaczęło być przypisywane obserwacjom tego typu pojazdów. Niemniej jednak zjawisko zaobserwowane 1 lipca 2018 roku w Norwegii zdecydowanie nie należy do tego typu grupy. Jest tak choćby dlatego, że zostało ono uwiecznione z użyciem drona.

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Trollstigen nad jedną z miejscowych dróg. Niezidentyfikowany obiekt latający dosłownie przemknął przed obiektywem przelatującego w tej okolicy drona. Sam obiekt poruszał się z niesamowitą prędkością, którą zdecydowanie przewyższała możliwości cywilnych pojazdów powietrznych.

Warto chyba zauważyć iż jakość wykonanego nagrania zdecydowanie przewyższa większość z obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. W dalszym ciągu trudno wykluczyć czy zjawisko z Norwegii nie jest rezultatem fałszerstwa lub błędnej interpretacji obserwacji jakiegoś zwierzęcia. Niemniej jednak zgodnie z obecną wiedzą, wiele wskazuje na to iż mamy doczynienia z potencjalnym zjawiskiem UFO.

Zródło: innemedium.pl

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom