Michał Kamiński wygląda przerażająco. Wyniszcza go choroba

kategoria POLITYKA artykuł dodał - ""

Wygląd posła Unii Europejskich Demokratów, w ostatnim czasie znów znacząco się zmienił. Michał Kamiński zmaga się bowiem z niezwykle wyniszczającą chorobą, przez którą zaskakująco wręcz schudł. Tym razem postanowił jednak nie tylko pokazać skutki jej działania, ale także szczerze o niej opowiedzieć.

Kamiński pojawił się w programie „Kto nami rządzi?” Łukasza Mężyka, w którym podjął bardzo wiele politycznych tematów, w tym znaczenie kompromisu Kościoła z państwem. Wypowiedział się jednak także na temat swojej walki z cukrzycą, która całkowicie odmieniła jego ciało.

Michał Kamiński: „Jestem ciężko chory”

– Jestem ciężko chory, ale to jest cukrzyca, z tym da się żyć. Muszę z tym żyć i staram się sobie z tym radzić – powiedział szczerze polityk, zaznaczając, iż pogodził się już ze stylem życia narzuconym przez chorobę.

– To jest taka wiadomość, którą chciałbym każdemu, kto nas ogląda, a kto ma taki problem z cukrzycą, powiedzieć. Trzymajmy się, z tym można żyć – dodał także Kamiński, którego zmianę obserwowała z niepokojem cała Polska.

Na poniższych zdjęciach widać ogromną różnicę jaka pojawiła się u polityka opozycji, po tym jak zachorował. Bez względu na poglądy polityczne, należy życzyć mu poradzenia sobie z chorobą.

Michał Kamiński poprzez swoją działalność polityczną wzbudza bardzo często wiele kontrowersji. Głównie z powody częstych zmian poglądów i partii politycznych. Do tej pory należał do Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, Przymierza Prawicy, Prawa i Sprawiedliwości, Polska Jest Najważniejsza, Platformy Obywatelskiej. Aktualnie jest członkiem Unii Europejskich Demokratów.

Fot. „Kto nami rządzi?”/WP
Fot. „Kto nami rządzi?”/WP
YouTube.com/@Janusz Jaskółka

 

ZOBACZ TAKŻE:

 

GALERIA

Armenia rozgromiona! MEMY po miażdżącym zwycięstwie reprezentacji

GALERIA

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu

Źródło: pikio.pl

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom