Możesz również samodzielnie opublikować materiał.

Zapraszamy czytelników do samodzielnego publikowania artykułów w portalu sekretyameryki.com. Żeby dodać artykuł, musisz się najpierw zarejestrować się jako użytkownik, podając działający adres e-mail.

Artykuł pojawi się on w portalu w odpowiedniej dla niego kategorii po zweryfikowaniu i aktywowaniu przez administratora.

Domyślnie każdy artykuł w portalu sekretyameryki.com posiada ilustrację, którą dodajemy w zakładce "Ilustracja".

Zamieszczając grafikę, jednocześnie oświadczasz, że posiadasz licencję na jej wykorzystanie lub prawa autorskie. Najprościej jest po prostu zamieszczać obrazy na wolnej licencji CC, których jest w internecie mnóstwo.

Ważne! Publikacja artykułu na naszym portalu, oznacza że publikujący jest jego autorem, lub ma zgodę autora na publikację, lub dysponuję prawem do publikowania tego tekstu. Publikujący także ponosi odpowiedzialność w przypadku nieuprawnionego wykorzystania cudzych tekstów, także w przypadku gdy publikowany tekst narusza w jakikolwiek sposób prawa osób trzecich.

Zatwierdzamy wyłącznie wartościowe teksty, których tematyka wpisuje się w profil naszego portalu. Natomiast nie wspieramy i nie będziemy wspierać żadnej konkretnej opcji politycznej, czy światopoglądowej. Doceniamy oryginalne spojrzenie na rzeczywistość i przede wszystkim liczymy na artykuły pokazujące różnorodne punkty widzenia.

Każdy artykuł przed publikacją jest przez nas sprawdzany pod względem poprawności (stylistyka, interpunkcja, ortografia, formatowanie), zastrzegamy sobie więc możliwość korekty tekstu przed publikacją. Absolutnie nie ingerujemy w merytorykę artykułów.

Edycja opublikowanych artykułów Po zatwierdzeniu publikacji Twojego artykułu, nadal masz możliwość jego edycji, niemniej każda zapisana zmiana w opublikowanym już artykule skutkuje jego wyłączeniem do czasu ponownego zaakceptowania go przez administratora.

Stare artykuły nie są na bieżąco przez nas przeglądane, stąd edycja takiego artykułu zwykle kończy się jego trwałym usunięciem. Jeśli istnieje konieczność edycji artykułu starszego niż 2-3 dni, prosimy o przesłanie do nas informacji z prośbą o ponowne jego zatwierdzenie, wraz z tytułem artykułu którego prośba dotyczy.

UWAGA! Proszę o niezamieszczanie tekstów z różnymi formami jawnej, bądź ukrytej reklamy - na pewno nie zostaną one opublikowane.