Czy UFO zawitało na Dolny Śląsk?

kategoria UFO artykuł dodał - ""

Z dużą dozą prawdopobieństwa należy stwierdzić, że w nocy z 30 czerwca na 1 lipca 2018 roku niezidentyfikowany obiekt latający wylądował na polu w okolicy Gryfowa Śląskiego. Mieszkańcy udokumentowali istnienie tajemniczych piktogramów w zbożu, które miały powstać w wyniku ingerencji istot pozaziemskich.

Całe zdarzenie szczegółowo opisał pan Mariusz Dragan, który miał okazję z bliska przyjrzeć się tajemniczemu zjawisku zbożowych kręgów:

Zdziwił się jeden z rolników, który na swoim polu w miejscowości Krzewie Wielkie w niedzielę o poranku zastał bliżej niezidentyfikowane dzieło. Gdy kładł się spać poprzedniego dnia, jego zboże rosło spokojnie, a dziś znalazł w nim krąg (kwadrat?) i wytyczone ścieżki. W nocy nie obudził go żaden hałas, a dziś głowi się z sąsiadami co to może być. Czyżby dzieło pozaziemskiej cywilizacji?

Zboże zostało położone przy samej ziemi, jakby rozjechane walcem, kwadrat który został utworzony powstał ze spiralnie położonego zboża. Niektórzy widzą w tej formacji celtycki krzyż, inni humanoidalną postać. Czym są tajemnicze szlaki i krąg, tego na sto procent jednak nie wie nikt…

Mariusz Dragan jest również autorem poniższego filmiku, na którym tajemnicze piktogramy zostały zaprezentowane w pełnej okazałości.

Warto zaznaczyć, że nie są to pierwsze znaki wskazujące na to, że UFO ceni sobie Polskę jako kraj, który warto odwiedzać. Z obfitości kręgów w zbożu słynie wieś Wylatowo w województwie kujawsko-pomorskim. Znaki w Krzewiu Wielkim nie są może aż tak efektowne, ale mimo wszystko dają do myślenia. Nie ulega wątpliwości, że w tej formacji można doszukiwać się działalności sił nadprzyrodzonych.

Zródło: innemedium.pl

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom