Czy UFO pobierało energię z linii geomantycznych?

kategoria UFO artykuł dodał - ""

W czerwcu 2019 roku badacz zjawiska UFO z kanału UFO OVER LONDON uchwycił z balkonu na wysokości piątego piętra kilka ujęć nieba we wszystkich kierunkach. Po przejrzeniu nagrania zauważył on na jednym z nich ogromne UFO ukryte w formacji chmur.

Na filmie wyraźnie widać, że między chmurami pojawił się dziwny trójkąt. Świadek zdarzenia utrzymuje, że obiekt znajdował się bezpośrednio nad lecącą przez londyn linią geomantyczną stanowiącą część siatki, która ma okalać cały świat. Wielu badaczy zjawiska UFO twierdzi, że większość starożytnych budowli powstawała w miejscach przecięcia tej planetarnej sieci energetycznej. Przykładem takich konstrukcji są chociażby egipskie czy też azteckie piramidy.

Stąd też wzięły się sugestie że to rzekome UFO, w jakiś sposób, było w stanie zaczerpnąć energię tych linii do własnych potrzeb. Zapewne jest to jedynie przesadna fantazja badacza odpowiedzialnego za to odkrycie, ale czy aby na pewno? Większość obserwacji UFO ma miejsce w relatywnie losowych miejscach świata, które nie sprawiają wrażenia istotnych z perspektywy Obcej cywilizacji. Jeśli jednak dodamy do tego równania potencjalne źródło energii w postaci linii geomantycznych, to całość fenomenu UFO, nabiera zupełnie nowej optyki.

Zródło: innemedium.pl

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom