Bacia i Dzidek są czarodziejami – czyli Dzień Babci i Dziadka w polskiej szkole u Moniuszki na Queensie

kategoria USA artykuł dodał - ""

Dwa dni przed kalendarzowym dniem Babci i Dziadka do szkoły im. Stanisława Moniuszki wyjątkowych gości – Babcie i Dziadków!
Uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli przygotowali dla nich przepiękną akademie, która nie tylko wzruszyła i rozbawiła, ale także włączyła honorowych gości do zabaw ze swoimi wnukami. Nie na co dzień mamy nasze Babcie i Dziadków w szkole, wiec zauważyć się dało, że byli oni powodem nieustannego uśmiechu na twarzach dzieci – powiedziała Agnieszka Misior dyrektorka placówki.
Babcie i Dziadkowie skakali i tańczyli, a wnuczęta obdarowywały ich milionami całusów i uścisków, wskazując często na siebie i machając do Babci i Dziadka ze sceny! – dodaje.
Dzieci sprawdzały, czy Babcia i Dziadek są czarodziejami i jak to się dzieje, że gdy babcia po czaruje, to Nawet barszczyk smakuje! Uczniowie zdradzili swoje magiczne zakalacie: Zdradzę Wam teraz magiczne zaklęcie! Kocham Cię Babciu i Dziadku I zawsze tak będzie!” po czym pobiegli, by uściskać Babcie i Dziadka najbardziej na świecie!. Wspolna “Cza-Cza “ dla Babci i Dziadka w wykonaniu chóru szkolnego “Rockaway’anki” była zaproszeniem do tańca, a piosenka “Dziadek jest super” wzrusza Dziadków do łez. Dzieci wyśpiewały cala swoją miłość do swoich Babć i Dziadków, a tuż po zakończonym przedstawieniu wręczyły gościom Dyplom Honorowy: Super Babci i Dyplom Honorowy Super Dziadka, zapraszając tym samym na pizze i kawkę!- Dzisiaj po prostu bardzo Wam dziękujemy, ze przyszliście i, że Jesteście! Z ami nie jest straszny świat, Babciu i dziadku żyjcie nam – gromkim chórem przedstawienie dla Babci i Dzidka zaskoczyli polonijni uczniowie.

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom