Astronom amator nagrał przypadkiem trzy dziwne obiekty przelatujące nad Księżycem

kategoria UFO artykuł dodał - ""

Na świecie znajduje się bardzo dużo amatorskich teleskopów, a jak wiadomo najwdzięczniejszym celem okazjonalnych obserwacji jest Księżyc. Skutkuje to dużą ilością nagrań naszego satelity wykonywanych z wykorzystaniem dużego powiększenia. Czasami udaje się zarejestrować niezwykłe anomalie.

Jeden z astronomów amatorów prowadził właśnie taką obserwację, gdy przypadkowo zauważył dziwne obiekty, które przeleciały na tle powierzchni Księżyca. Nagranie dokumentujące to zdarzenie, trafiło na YouTube i stało się bardzo popularne.

Na wideo udało się uchwycić tarczę Księżyca na tle której przeleciały jakieś 3 obiekty. Oczywiście pierwsze wyjaśnienie jest takie, że były to obiekty znajdujące się na ziemskim niebie, które po prostu nałożyły się na księżycową tarczę, ale niektórzy sugerują, że to coś więcej, bo po przelocie tych UFO na powierzchni srebrnego globu widać coś jak cień.

Trzy niezidentyfikowane obiekty pojawiają się o czasie 1:18 i szybko znikają. Autor filmu zastanawiał się, co zaobserwował i rozważał czy mogą to być balony meteorologiczne, z tym, że one nie latają w szyku. Pojawiły się też propozycje wedle których to co zaobserwowano to przelatujące meteory.

Zródło: innemedium.pl

Wyraź swoją opinię

  Subskrybuj  
Powiadom